Пробстдорфер Заатцухт є найбільшою приватною селекційною компанією Австрії.

Заснована у 1947 році, вона багато років успішно працює на насіннєвому ринку Австрії та багатьох країн Центральної та Східної Європи. З 2010 року компанія веде свою діяльність і в Україні.

Головним напрямком є селекція сортів високоякісної озимої пшениці. З часткою ринку понад 50 % Пробстдорфер Заатцухт є провідною компанією на ринку насіння сильних сортів озимої пшениці в Австрії. Оскільки селекційний процес проходить на самому Сході Австрії у зоні недостатнього зволоження, сорти пшениці Пробстдорфер Заатцухт якнайкраще підходять для вирощування в Україні.

Широкий асортимент компанії представлений високопродуктивними сортами всіх основних сільськогосподарських культур.

Пробстдорфер Заатцухт забезпечений власною акредитованою лабораторією для постійного контролю за якістю насіння. На насіннєвому заводі в Австрії працюють чотири сучасні технологічні лінії для доведення насіння до посівних кондицій. У 2008 році для дочірньої компанії в Румунії було збудовано насіннєвий завод із найновішим обладнанням.

Завдяки сильній генетиці, ретельній підготовці насіння та широкому спектру кращих сортів с.-г. культур марка Пробстдорфер Заатцухт вже багато років має репутацію надійності, стабільності та якості серед клієнтів та партнерів на європейського ринку насіння.

Сайт компанії: www.probstdorfer.at